Aktuality / Společnost INDEX NOSLUŠ otevírá novou pobočku v Havlíčkově Brodě

Společnost INDEX NOSLUŠ otevírá novou pobočku v Havlíčkově Brodě

V Praze, 11. července 2014 – INDEX NOSLUŠ, jedna z nejvýznamnějších personálních agentur v České republice, otevírá od 1. srpna novou regionální pobočku v Havlíčkově Brodě. Své zkušenosti z oblasti personalistiky nabídne jak uchazečům o zaměstnání, tak i místním firmám.

Nová regionální kancelář personální agentury INDEX NOSLUŠ se v Havlíčkově Brodě otevře  1. srpna 2014. Zájemci z řad uchazečů o zaměstnání i firmy, které potřebují kvalitní posily do svých týmů, budou mít možnost využít individuálních řešení v oblasti personálního poradenství.

Nová pobočka bude sídlit v 1.patře areálu Baukomplexu na adrese Havlíčkova 2034.

Tým specialistů z personální agentury INDEX NOSLUŠ je připraven maximálně přispět ke snížení nezaměstnanosti a k oživení pracovního trhu v daném regionu. Stovky nových míst na  Havlíčkobrodsku nyní kupříkladu nabídnou zaměstnavatelé z oblasti automobilové a potravinářské výroby, přičemž zájem se bude týkat hlavně kandidátů pro výrobní a provozní segment.

+420 222 233 117, info@indexnoslus.cz            Partner: Práce a brigády © Copyright 2006-2017, www.indexnoslus.cz, Všechna práva vyhrazena. | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.