Pohodová práce bez vzdělání a praxe - až 26000 Kč a bonusy

Detail pozice:

Pro našeho významného klienta, výrobce vzduchových filtrů, hledáme šikovné muže i ženy na pozici operátora výroby. Práce probíhá ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu. Nabízíme motivační mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc a příjemné pracovní prostředí. Místo výkonu práce: Klášterec nad Ohří (ZDARMA svozová doprava! na nepřetržitý provoz). Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- kompletace vzduchových filtrů
- manipulace s materiálem i hotovými výrobky
- vizuální kontrola výrobků
- obsluha strojů

Nabízíme:

- mzdu až 26.000 Kč/měsíc
- nástupní bonus 5.000 Kč
- výkonnostní odměny
- bonus za docházku
- 5 týdnů dovolené
- stravenky v hodnotě 90 Kč
- možnost kariérního růstu
- svozová doprava ZDARMA na nepřetržitý provoz (Chomutov, Jirkov, Kadaň)
- příplatek za nepřetržitý provoz

Požadujeme:

- ochota pracovat ve směnném provozu
- manuální zručnost
- spolehlivost, pracovitost, pečlivost

Kraj: Ústecký  Místo výkonu práce: Chomutov
Předpokládaný nástupní plat: 26000 Kč/měsíc
Konzultant: Kateřina Martínková  E-mail: katerina.martinkova@indexnoslus.cz  Mobilní telefon: 739 249 915
Adresa: Valtínovská 4, 140 00 Praha 4
Datum: 21.10.2017
+420 222 233 117, info@indexnoslus.cz            Partner: Práce a brigády © Copyright 2006-2017, www.indexnoslus.cz, Všechna práva vyhrazena. | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.