Oprava spotřební elektroniky (i pro absolventy) - Pohořelice

Detail pozice:

Pro našeho významného klienta, který se zabývá poprodejním servisem spotřební elektroniky (např. set-top-boxů, modemů a další) hledáme vhodné uchazeče na pozici Servisního technika elektroniky. Tato pozice je vhodná pro uchazeče s praxí v daném oboru, ale i pro šikovné absolventy bez praxe se zájmem o elektroniku. Nástup je možný ihned. Místo výkonu práce je v POHOŘELICÍCH - průmyslová zóna JIH.

Náplň práce:
- definování oprav vadných přístrojů a jejich řešení
- používání měřících zařízení
- diagnostika poruch, testování chybových kódů
- dodržování současných pravidel oprav a vytváření nových
- zlepšování procesu oprav vedoucí ke zvýšení jejich výkonnosti

Nabízíme:

- mzdové ohodnocení až 23.500,- Kč
- stravenky v nominální hodnotě 105 Kč/odpracovaný den
- dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
- odborné zaškolení na danou pozici
- volné víkendy a svátky
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- příplatky a nárok na dovolenou dle zákoníku práce

Požadujeme:

- vzdělání nebo praxe v oboru elektro (slaboproud)
- orientace v elektronických schématech, znalost elektrotechnických součástek
- praktická zkušenost s mikropájením
- zkušenost s používáním osciloskopu a multimetru
- docházku na dvousměnný provoz (schéma střídání směn: 2 týdny ranní směna 6:00-14:15, 1 týden odpolední směna 14:15-22:30)

Kraj: Jihomoravský   Místo výkonu práce: Brno
Konzultant: personální konzultantka  E-mail: brno2@indexnoslus.cz  Mobilní telefon: 731 198 782
Adresa: Nové sady 28, 602 00 Brno
Datum: 21.10.2017
+420 222 233 117, info@indexnoslus.cz            Partner: Práce a brigády © Copyright 2006-2017, www.indexnoslus.cz, Všechna práva vyhrazena. | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.