Brigáda ve skladu e-shopu - možnost volby směn

Detail pozice:

Pro našeho významného klienta, zásilkový obchod sídlící v Černé za Bory, hledáme nové brigádníky na pomocné práce ve skladu s oblečením a domácími potřebami. Brigáda probíhá POUZE v ranní směně 7:00-15:30 (možnost domluvit se na směně 8:00-15:30), a to výhradně ve všední dny. Svou povahou je práce vhodná spíše pro ženy. Požadujeme pravidelnou docházku s minimálně 10 směnami za měsíc.

Náplň práce:
- zaskladňování zboží
- manipulace se zbožím
- kompletace objednávek, vyhledávání zboží
- práce se čtečkou a netbookem

Nabízíme:

- brigádu pouze na ranní směnu
- možnost volby směn/pracovních dní
- hodinovou mzdu až 90 Kč/hod. (85 Kč/hod. základní mzda + 0-5 Kč/hod.)
- dobrou dostupnost pracoviště
- příjemné pracovní prostředí
- dlouhodobou spolupráci
- možnost týdenních záloh

Požadujeme:

- spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost
- pravidelnou a dlouhodobou docházku

Vaše životopisy, prosím, zasílejte na níže uvedenou adresu. NEZAPOMEŇTE UVÉST NÁZEV POZICE, O KTEROU SE UCHÁZÍTE. Prosím, uveďte telefonní spojení na Vás. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Kraj: Pardubický  Místo výkonu práce: Pardubice
Konzultant: personální konzultantka  E-mail: pardubice@indexnoslus.cz  Mobilní telefon: 777 587 011
Adresa: třída Míru 109, 530 02 Pardubice
Datum: 21.10.2017
+420 222 233 117, info@indexnoslus.cz            Partner: Práce a brigády © Copyright 2006-2017, www.indexnoslus.cz, Všechna práva vyhrazena. | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.