Stabilní práce ve výrobě__až 17 000Kč/měsíc (Holešov)

Detail pozice:

Pro našeho významného klienta, a jeho závod v Holešově, hledáme šikovné a spolehlivé muže i ženy na pozici pracovník/pracovnice ve výrobě cukrovinek. Nástup je možný ihned! Pracuje se ve 3-směnném (ranní 6-14, odpolední 14-22, noční 22-6), či nepřetržitém provozu (2x ranní 6-14, 2x odpolední 14-22, 2x noční 22-6, 2x volno). Nabízíme nadstandardní příplatky a 5 TÝDNŮ DOVOLENÉ!

Náplň práce:
- výroba a kontrola cukrovinek
- manipulace s výrobky
- příprava zboží k expedici

Nabízíme:

- mzdu až 17.000 Kč (základní mzda + příplatky)
- zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
- hlavní pracovní poměr
- 5 týdnů dovolené
- zvýhodněné podnikové stravování
- práci v čistém a příjemném prostředí
- nadstandardní příplatky
- pravidelný výplatní termín
- dobrou dopravní dostupnost

Požadujeme:

- platný potravinářský průkaz
- dobrý zdravotní stav, fyzickou zdatnost
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- manuální zručnost, spolehlivost, flexibilitu

Vaše životopisy, prosím, zasílejte na níže uvedenou adresu. NEZAPOMEŇTE UVÉST NÁZEV POZICE, O KTEROU SE UCHÁZÍTE. Prosím, uveďte telefonní spojení na Vás. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Kraj: Zlínský  Místo výkonu práce: Holešov
Konzultant: personální konzultantka  E-mail: otrokovice@indexnoslus.cz  Mobilní telefon: 608 984 000
Adresa: Tř. Tomáše Bati 1849, 765 02 Otrokovice
Datum: 22.07.2017
+420 222 233 117, info@indexnoslus.cz            Partner: Práce a brigády © Copyright 2006-2017, www.indexnoslus.cz, Všechna práva vyhrazena. | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.