Brigádník v logistickém skladu

Detail pozice:

Hledáte brigádu, díky které získáte praxi a zároveň budete pracovat v nejmodernějším a největším terminálu ve Zlínském kraji? pak je tato pozice vhodná právě pro Vás!

Pro našeho významného klienta, přepravní společnost s pobočkou ve Zlíně-Malenovicích, hledáme brigádníky na manipulaci s balíky, konkrétně nakládku a vykládku zásilek. Práce je pro svou fyzickou náročnost vhodná spíše pro muže. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- manipulace s balíky
- nakládka a vykládka zásilek
- práce s paletovým vozíkem
- úklid skladu

Nabízíme:

mzdu: 79 Kč/hod.
- dlouhodobou brigádu na dohodu o pracovní činnosti
- příjemné pracovní prostředí
- práci v největším a nejmodernějším terminálu ve Zlínském kraji
- pravidelný výplatní termín

Požadujeme:

- věk minimálně 18 let
- spolehlivost a pracovitost

Kraj: Zlínský  Místo výkonu práce: Zlín
Předpokládaný nástupní plat: 79 Kč/hod
Konzultant: personální konzultantka  E-mail: zlin@indexnoslus.cz  Mobilní telefon: 777 587 012
Adresa: Zarámí 4077, 760 40 Zlín
Datum: 22.07.2017
+420 222 233 117, info@indexnoslus.cz            Partner: Práce a brigády © Copyright 2006-2017, www.indexnoslus.cz, Všechna práva vyhrazena. | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.